fbpx
31. júla 2019

Výročná správa 2017 zrod Videoškoly

Tento rok sme často dostávali otázku prečo vlastne vznikla Videoškola, hlavne keď sme si zatiaľ všetko financovali zo svojho.

Odpoveď je smutná, ale jednoznačná. Ľahšie sa poskytujú služby kryté občianskym združením ako keby mal prísť natáčať robotník z Volkswagenu, aj keď chce naberať skúsenosti, vzdelávať sa a zároveň túto možnosť dopriať druhým.

Občianske Združenie vznikol ako brand a štít pred konzervatývnym myslením a škatuľkovaním a na boj sme si vybrali technológie a vzdelávanie.

Prečo teda nebola produkcia?

Aj keď sa zdá, že rok 2017 nepriniesol žiadny výsledok mýlite sa. Učili sme sa metódou pokus – omyl a omyli sa neukazujú. Pravdou je, že sme dosiahli limity a investovali sme do techniky.

Keďže ako spomínam financujeme si všetko samostatne napriek tomu, že naše príjmy sú podpriemerné investovali sme nemalú čiastku cca 5 000 €.

Z tohoto dôvodu sme robili nadčasy, testovali kameru, zvuk a obzerali sa po príležitostiach.

Čo nás čaká na budúci rok

Teraz sme už pripravený. Budeme sa snažiť priniesť vám zaujímavé prednášky vo vysokej kvalite, aby ste šetrili čas, nemuseli zbytočne cestovať a kludne si vychutnali aj viac podujatí, ktoré sa uskutočnili v rovnakom čase.