fbpx
22. mája 2018

Zásady ochrany osobných údajov

Kto sme

Sme Občianske Združenie (O.Z.) Videoškola, adresa Veľké Rovné 333, 013 62 Veľké Rovné, mobil 0917913974, email: milan@videoskola.sk. Zaoberáme sa technickým zabezpečovaním workshopov a prednášok a ich zdieľaním skrz video. Adresa našej webovej stránky je: https://videoskola.sk.

Aké osobné údaje získavame a prečo ich zbierame

Komentáre

When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor’s IP address and browser user agent string to help spam detection.

An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.

Multimédiá

Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

Kontaktné formuláre

Cookies

If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.

If you have an account and you log in to this site, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.

When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select “Remember Me”, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.

If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.

Vložený obsah z iných webových stránok

Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.

These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracing your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.

Analytics

S kým zdieľame vaše údaje

Internetové stránky www.videoskola.sk používajú „Google Analytics“ – službu na analýzu webu spoločnosti Google Inc. (ďalej len „Google“). Google Analytics používa cookies, ktoré sa ukladajú v počítači používateľa a umožňujú analýzu používania týchto internetových stránok používateľom. Informácie vytvorené cookies o používaní týchto internetových stránok (vrátane IP adresy používateľa) sa prenášajú na server Google v USA a tam sa ukladajú. Google bude používať tieto informácie, aby vyhodnotil používanie týchto internetových stránok používateľom, aby zostavil správy o aktivitách používateľa na týchto internetových stránkach pre prevádzkovateľa internetových stránok a na poskytovanie ďalších služieb spojených s používaním internetových stránok a používaním internetu. Google nebude v žiadnom prípade IP adresu používateľa dávať do súvislosti s inými údajmi Google. Inštalácii cookies môžete zabrániť príslušným nastavením softvéru prehliadača, avšak je potrebné dať do pozornosti, že v tomto prípade používateľ nebude môcť používať v plnom rozsahu všetky funkcie týchto internetových stránok. Používaním týchto internetových stránok súhlasíte s používaním údajov spoločnosťou Google vyššie opísaným spôsobom a na uvedený účel.

 

Na spacovanie Newlsettera využívame služby The Rocket Science Group LLC d/b/a MailChimp (“MailChimp“) na základe zmluvy o spracovaní osobných údajov treťou stranou

Ako dlho uchovávame vaše údaje

If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.

For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.

What rights you have over your data

If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.

Kam posielame vaše údaje

Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.

Vaše kontaktné informácie

 

Dodatočné informácie

Ako chránime vaše údaje

O.Z. Videoškola rešpektuje ochranu Vašich osobných údajov, ktoré ste jej poskytli, či už pri vypĺňaní kontaktných formulárov alebo prostredníctvom e – mailu, pri ich spracovaní sa riadi platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky a pri správe poskytnutých osobných údajov dodržiava maximálne bezpečnostné postupy a opatrenia, aby tieto osobné údaje zabezpečila pred neoprávnenými zásahmi a zneužitím tretími osobami. Poskytnutie Vašich údajov mimo O.Z. Videoškola a horeuvedených partnerov je vylúčené. Vo výnimočných prípadoch môžu byť tieto Vaše osobné údaje spracované spolupracujúcimi partnermi. V takomto prípade O.Z. Videoškola zabezpečí, aby aj tento spolupracujúci partner spĺňal zákonné požiadavky na ochranu osobných údajov.

 

Aké máme procesy pri úniku dát

Z akých tretích strán získavame údaje

What automated decision making and/or profiling we do with user data

Industry regulatory disclosure requirements